

Handgemaakt op basis van de beste maïs uit Kentucky en Indiana, geselecteerde rogge en superieure mout. Het heeft minstens 8 jaar gerijpt in nieuwe eiken vaten. Daarna werden voor elke productie kleine hoeveelheden van de eerste rijping geselecteerd.
De Buffalo Trace Kentucky Straight Bourbon Whiskey is het paradepaardje der bourbon’s van de kritisch geprezen en meest prijswinnende distilleerderij ter wereld.Handgemaakt op basis van de beste maïs uit Kentucky en Indiana, geselecteerde rogge en superieure mout. Het heeft minstens 8 jaar gerijpt in nieuwe eiken vaten. Daarna werden voor elke productie kleine hoeveelheden van de eerste rijping geselecteerd. Om de consistentie en uitzonderlijke kwaliteit van Buffalo Trace te verzekeren, wordt elk vat geproefd door de Master Distiller en zijn team. Zo wordt het smaakprofiel verkregen en een balans die constant verzekerd is in evenwicht.
|DEGUSTATIEKAART|
• Neus
Gekruid en zoet door de karamel, smeuïge toffee-toetsen, rum, vleugjes kaneel, kruiden en de zoete smaak van granen.
• Mond
Bruine suiker, appeltoffee, zoete eik, espresso bonen, een vleugje van chocolade gegulde rozijnen en gerookt hout.
• Afdronk
Lange afdronk met zoete specerijen, kaneelkauwgum en toffee.
Datasheet
Specifieke referenties
ABK6 Pineau de Charente is een heerlijke pineau uit Frankrijk. Zachte aroma's van wit fruit: peer en perzik, daarna komen tonen van vijgen, noten, acacia honing en vanillehout. Pineau des Charentes is een Franse apero drank van most die versterkt is met cognac. Strikt genomen is het geen echte versterkte wijn al wordt het wel zo benoemd. De smaak is ligt zoet en wordt vaak - licht gekoeld - als middag aperitief geserveerd. De drank wordt vaak als rosé op de markt gebracht en heeft een mild alcoholpercentage. Afkomstig uit de departementen Charente, Charente-Maritime en sommige delen van de Dordogne komen waarmee dit gebied ongeveer overeenkomt met Cognac vandaan komt.
Toen we de sleutels van GlenAllachie kregen, ging onze Master Distiller Billy Walker meteen aan de slag om zijn vingerafdruk op onze whisky te zetten: Schotse gerst, gisting van 160 uur, langzame distillatie. Billy is al 50 jaar blender en in de pakhuizen komt hij pas echt tot zijn recht. In onze 16 pakhuizen met vaten die teruggaan tot de jaren zeventig, heeft Billy een beperkt aantal vaten geselecteerd om als GlenAllachie 18yo te worden uitgebracht. De kenmerkende GlenAllachie rijke, robuuste spirit in harmonie met de heide en butterscotch tonen. De GlenAllachie 18 Year Old is gebotteld op 46%, non chill filtered en naturel van kleur.
El Dorado 12 is een blend van speciaal geselecteerde, gerijpte rums. De jongste rum in de blend is minstens 12 jaar oud, het is een combinatie van de Enmore and Diamond Coffey stills and de Port Mourant double wooden pot still, ze werden in een perfecte balans samengebracht en rijpten in ex-bourbon eiken vaten.
De Naga Siam Edition rum ontwikkelt, dankzij de lange houtrijping, complexe houtachtige aroma's, die de geuren van sandelhout en gebraad combineren. Dit wordt gevolgd door tonen van noten en karamel.
De rum heeft een soepele en ronde structuur, kenmerkend voor Naga rums. De geroosterde aroma's komen tevoorschijn en ondersteunen de elegante tonen van noten, vanille en tabak. De afdronk is lang en het geheel wordt ondersteund door een zeer elegante houttoets.