

Datasheet
Specifieke referenties
De tweede release in Tomatin's Cù Bòcan Creation serie, waarin de licht geturfde single malt gerijpt wordt in een verscheidenheid aan intrigerende vaten. Voor Creation #2 werd de whisky getrokken uit een mengsel van Japanse Shochu vaten en Europese virgin eiken vaten - wat zeker geen gebruikelijke combinatie is.
De Tomatin 12 Year Old is zacht en zijdeachtig, gerijpt in traditionele Schotse whisky, ex-Bourbon en ex-Spaanse Sherry vaten.
Een rijk, fruitig aroma is de opmaat naar zoete smaken van rijpe appels, peren en een subtiel vleugje noten voor de lange, aangenaam vette afdronk.
Eagle Rare Kentucky Straight Bourbon Whiskey is meesterlijk vervaardigd en zorgvuldig gerijpt gedurende niet minder dan tien jaar. De zeldzaamheid van deze grote bourbon komt tot uiting in zijn complexe aroma, evenals de zachte en aanhoudende smaak. Eagle Rare is een bourbon die zijn naam eer aandoet met zijn verheven, kenmerkende smaakervaring.