

Onze gin is het resultaat van distillatie en maceratie. Wij gebruiken een gecertificeerde biologische graanalcohol van Europese oorsprong (voornamelijk uit Italië) die alle zachtheid en finesse van Origen gin brengt en het evenwicht van de geselecteerde aromatische noten tot uiting laat komen.
De distillatie van het graan (tarwe) wordt uitgevoerd in een pot still gekoppeld aan een directe rectificatie op kolom. De distillatiekolom heeft 9 platen. Dit betekent dat de alcohol, na de eerste distillatie in de distilleerkolf, 9 rectificatiestadia ondergaat, wat hem zijn finesse en zachtheid geeft. Om een optimale stabiliteit te garanderen, werken we met natuurlijke aroma's.
DEGUSTATIEKAART
Op aromatisch niveau gebeurt de maceratie van de planten waarvan "immortelle" de hoofdsmaak vormt, en van de mediterrane specerijen, in een mengsel van water en alcohol waarvan het alcoholgehalte afhangt van de kwetsbaarheid van de plant. Deze maceratie, die 2-3 dagen tot 15-20 dagen duurt, wordt gevolgd door distillatie om de aromatische noten te extraheren en te concentreren en een kleurloos distillaat te verkrijgen (het natuurlijke aroma dat in Origen aanwezig is).
Datasheet
Specifieke referenties
Belgian Owl 10Y is een single malt die de Belgische ambachtelijke expertise in al haar pracht belichaamt. Gemaakt in de regio Haspengouw van duurzaam geteelde lokale gerst, biedt deze whisky een unieke zintuiglijke ervaring, gekenmerkt door zijn frisheid, mineraliteit en fascinerende aromatische complexiteit. Zorgvuldig gerijpt gedurende 10 jaar in first-fill Bourbon-vaten, onthult deze niet-koud-gefilterde en kleurstofvrije whisky de pure authenticiteit van een uniek terroir.
Met een mash bill van 51% maïs en 49% gierst biedt KOVAL Bourbon een drinkervaring die evenwichtig, toegankelijk en ongeëvenaard is. De ongewone graancombinatie zorgt voor tonen van mangochutney en vanille in de mond, met een peperige karamelfinish.
Eiko betekent "glorie" in het Japans. Eiko wordt geproduceerd op het eiland Hokkaido en is een vodka die wordt verkregen door de distillatie van suikerrietmelasse. Tijdens het hele productieproces profiteert ze van de uitzonderlijke kwaliteit van het water uit Hokkaido. Met Eiko krijgt u de volledige Japanse expertise op het gebied van filtratie door zand en houtskool aangeboden.
Na 10 jaar in contact met het eikenhout begint de Armagnac de aroma's van de rijping op te nemen.
Onze gin is het resultaat van distillatie en maceratie. Wij gebruiken een gecertificeerde biologische graanalcohol van Europese oorsprong (voornamelijk uit Italië) die alle zachtheid en finesse van Origen gin brengt en het evenwicht van de geselecteerde aromatische noten tot uiting laat komen.