Datasheet
Specifieke referenties
DE BOTRAN RESERVA 15 JAAR is een uitzonderlijke Guatemalteekse rum, zorgvuldig gerijpt om een onvergetelijke proefervaring te bieden.
Gemaakt van rum van 5 tot 14 jaar oud volgens de solera-methode, rijpt deze rum in vier verschillende soorten vaten: gebrand en ongebakken Amerikaans eikenhout, sherryvaten en portvaten.
Het resultaat is een droge en complexe rum, gekenmerkt door een aromatische rijkdom die liefhebbers van verfijnde sterke dranken zal aanspreken.
Gepresenteerd in een elegante kist is de Botran Reserva 15 Jaar een uitnodiging om de geneugten te ontdekken en te variëren voor Diplomatico-liefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe sensaties.
Een perfect cadeau voor zowel de beginner als de expert die de diversiteit aan rumsmaken wil ontdekken en ervan wil genieten.
Met een rustieke neus die overgaat in absolute elegantie in de mond, lijkt deze rum op een Ti-Punch in een glas! Geen limoen of suiker nodig. Het is een wilde en vrolijke reis van begin tot eind, vol leven en karakter.
De assemblage van Gran Reserva 23 is de bron van de complexe aroma's die u bij elke slok zult ontdekken. Tijdens het rijpingsproces hebben de aroma's de kans gehad om samen te smelten en te rijpen, waardoor een aromatisch profiel is ontstaan dat door rumkenners over de hele wereld wordt gewaardeerd.
De Longueteau 3 jaar oude agricole gerijpte rum is het resultaat van het rijpen van onze rum gedurende 3 jaar in eikenhouten vaten die eerder cognac hebben bevat.