Datasheet
Specifieke referenties
Barrik rum is een frisse, expressieve rum met een assertief, fijn houtachtig karakter dat deze rum onderscheid van de rest.
Burlanegra is een rum gemaakt van geselecteerde melasse uit Midden-Amerika. Na een dubbele distillatie in een continue kolomdistilleerketel, rijpt hij meerdere jaren in Amerikaanse eikenhouten vaten en krijgt vervolgens een finish in Pedro Ximénez-vaten, wat hem zijn kenmerkende en verfijnde aromatische profiel geeft.
NAGA Java Reserve is een ware ode aan de Aziatische distilleertradities.
Geproduceerd op het eiland Java, combineert deze uitzonderlijke rum eeuwenoude expertise met moderne innovatie.
Gedeeltelijk gedistilleerd in traditionele Chinese ketels en kolomketels, en vervolgens gerijpt in teak- en Amerikaanse eiken vaten, presenteert het een rijk en complex aromatisch profiel.
Dit dubbele rijpingsproces geeft NAGA Java Reserve een harmonieuze balans tussen kruidige tonen en exotisch fruit, wat zorgt voor een unieke zintuiglijke ervaring.
De Double Barrel Irish Whiskey van Glendalough begint zijn rijpingsproces in met vlammen verkoolde Amerikaanse eiken ex-bourbonvaten. Hij wordt afgerond in Oloroso-vaten uit Montilla, een klein stadje gelegen in de glooiende heuvels van het Spaanse platteland. Glendalough koos de bodega, de vloeistof, de vaten en de kuiper in deze regio van Spanje om een gevoel van terroir te bieden, gevangen in de vloeistof wanneer we onze whiskey in deze langzaam geroosterde vaten plaatsen om te rijpen. Deze speciaal geselecteerde vaten, gecombineerd met een deskundige afwerking, geven een rijke en complexe smaak aan onze Double Barrel Irish Whiskey.
Monymusk Classic Gold 5 jaar is een melasserum, geproduceerd en gebotteld door National Rums of Jamaica Limited. Gerijpt gedurende 5 jaar in eikenhouten vaten.
15 JAAR GERIJPT: Dit is onze meest gebalanceerde en zachte single malt. Het balanceert twee verschillende kanten van het smaakpalet en verenigt ze perfect, terwijl het onze kustomgeving en de onwrikbare invloed ervan weerspiegelt. Aan de ene kant is het een intense single malt, maar tegelijkertijd is het echt in balans. Specerijen en zoetheid komen samen in deze natuurlijk rijke, amberkleurige whisky om de rijkdom van smaken te vieren, terwijl lichtere, verfrissendere kusttonen een andere kant van deze single malt laten zien.
De Tomatin 18 Year Old is een malt van wereldklasse.
Gerijpt in traditionele eiken vaten en eerste vulling Oloroso Sherry butts, ontwikkelen de honing en zachte eiken smaken zich tot een hint van donkere chocolade met een citrusbite voor een aanhoudende zoete en licht droge afdronk.