PROEFNOTITIES
NEUS: Aroma’s van pittige limoen, vanille en havervlokken.
SMAAK: Toetsen van tropische ananas en scherpe sinaasappelschil.
AFDRONK: Romig.
PROEFNOTITIES
NEUS: Aroma’s van pittige limoen, vanille en havervlokken.
SMAAK: Toetsen van tropische ananas en scherpe sinaasappelschil.
AFDRONK: Romig.
Datasheet
Specifieke referenties
Le Philtre Lapis Lazulli is veel meer dan zomaar een wodka; het is een sensorische ervaring, een ode aan kunst en milieuvriendelijkheid.
Gecreëerd door de broers Charles en Frédéric Beigbeder, in samenwerking met Guillaume Rappeneau, wordt deze premium Franse wodka geproduceerd in de Cognac-regio.
Le Philtre combineert de ambachtelijke traditie van Charentais koperen ketels met een moderne en milieuvriendelijke aanpak. Het is gemaakt van Italiaanse biologische tarwe en bevat geen toegevoegde suiker, waardoor het 100% natuurlijk is.
De bijzonderheid van deze beperkte oplage ligt in de diepblauwe fles, gemaakt van gerecycled glasafval, als eerbetoon aan de kunstenaar Yves Klein.
NAGA SIAM Edition, door zijn lange rijping op hout, ontwikkelt complexe houtachtige aroma's die sandelhout en geroosterde geuren combineren. Vervolgens komen tonen van noten en karamel naar voren. De rum heeft een soepele en ronde structuur, kenmerkend voor NAGA-rums. Geroosterde smaken verschijnen en ondersteunen de elegante tonen van noten, vanille en tabak. De afdronk is lang en het geheel wordt gedragen door een zeer elegante houttoets.
Sortilège Crème d’érable combineert Canadese whisky met heerlijke Quebecse ahornsiroop, alles verfijnd met een vleugje room, voor een aangename zoetheid en een voortreffelijke smaakcombinatie.
De kastanjebruine tint van deze whisky komt rechtstreeks van de rijping in vaten van 228 liter die eerder Pinot Noir van Château de Chassagne-Montrachet bevatten.
Panda is een bekroonde premium gin gedistilleerd en gebotteld in België. Het is volledig biologisch en is de eerste gin ter wereld die lychees bevat. De delicate lycheesmaak wordt aangevuld met andere ingrediënten, waaronder kersen, sinaasappelschil, basilicum, rozemarijn, Chinese steranijs, jeneverbessen en zuiver water uit de Hoge Venen. De harmonie tussen deze ingrediënten geeft Panda gin een subtiele maar krachtige noot met delicate, verfijnde accenten.
1792 is het jaar waarin Kentucky een staat werd, als erkenning voor het belang van de Bluegrass-staat als de bakermat van bourbon. Onze 1792-uitingen omvatten onze Small Batch Bourbon, die met precisie en vakmanschap wordt gemaakt, en onze Limited Edition Expressions, die zeldzame en speciale whisky’s zijn die werkelijk onderscheidend en buitengewoon zijn.
Penderyn Portwood, een single malt whisky gemaakt in Wales, dankt zijn naam aan het type vat waarin het wordt gerijpt; exportvaten. Eerder had de whisky meerdere jaren gerijpt in Amerikaans eikenhout. De geselecteerde vaten geven deze whisky rijke fruitige invloeden met duidelijke tonen van port.
Promotie ook geldig op (mix mogelijk)