Specifieke referenties
De oude rum Botran Roaju viert het uitzonderlijke erfgoed van de gebroeders Botran Merino, visionaire pioniers die de vruchtbare gronden van de Duero in Spanje verlieten om zich te vestigen in het hart van Guatemala. Dit vloeibare juweel belichaamt de betoverende eerste expressie van de Roaju-cuvée, een zorgvuldig samengestelde mix van rum gerijpt in vaten doordrenkt met geschiedenis. De magie van Botran ligt in het deskundig gebruik van verschillende vaten: ex-Bourbonvaten, opnieuw gebrande Bourbonvaten, ex-Sherryvaten en ex-Portvaten, volgens een dynamische rijpingsmethode. Verfijnd in ex-Spaanse wijnvaten uit Burgos, biedt deze rum een unieke identiteit, rijk aan nuances en karakter.
De Crème de Pêche de Vigne Merlet wordt gemaakt van deze zeer bijzondere variëteit, die vroeger langs de wijngaarden werd verbouwd, klein van formaat en met rood en wit vruchtvlees.
DE BOTRAN RESERVA 15 JAAR is een uitzonderlijke Guatemalteekse rum, zorgvuldig gerijpt om een onvergetelijke proefervaring te bieden.
Gemaakt van rum van 5 tot 14 jaar oud volgens de solera-methode, rijpt deze rum in vier verschillende soorten vaten: gebrand en ongebakken Amerikaans eikenhout, sherryvaten en portvaten.
Het resultaat is een droge en complexe rum, gekenmerkt door een aromatische rijkdom die liefhebbers van verfijnde sterke dranken zal aanspreken.
Gepresenteerd in een elegante kist is de Botran Reserva 15 Jaar een uitnodiging om de geneugten te ontdekken en te variëren voor Diplomatico-liefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe sensaties.